WAŻNA INFORMACJA DLA MIAST W OBECNYM NABORZE!

Szanowni Państwo,

 

W zakończonym w czerwcu naborze do Sieci Planowania Działań zakwalifikowało się 99 sieci, w których polskie miasta były obecne 15 razy (kilka miast polskich startowało do więcej niż jednej sieci). To bardzo dobry wynik w skali europy.

Podczas posiedzenia komitetu moniterującego programu URBACT we wrześniu tego roku, ostatecznie zatwierdzono 21 sieci, w których obecne sa polskie miasta aż 11 razy.

 

Miasta które nie zakwalifikowały się w czerwcowej rundzie naboru mogą teraz startować do już zakwalifikowanych 21 sieci, gdyż zgodnie z dwufazową pocedurą programu URBACT, do końca 2015 zakwalifikowane sieci muszą zwiększyć swoje zespoły z początkowych 4 lub 5 partnerów do 10 lub 11.

Jest zatem druga szansa dla miast polskich do zakwalifikowania się do sieci w obecnej rundzie projektowej.

 

Ci z państwa którzy są zainteresowani tą opcją, prosimy o kontakt z nami lub bezpośrednio z miastami liderami które widnieją na liście zatwierdzonych sieci (artykuł poniżej).

 

W ostatnim czasie otrzymaliśmy też zapytania ze strony miast liderów sieci z prośbą o kontakt do miast polskich które byłyby zainteresowane udziałem w tych sieciach.

 

Zachęcamy więc do kontaktu z naszym Punktem Kontaktowym oraz nowymi miastami URBACT.

Logo-URBACT-CMJN-Baseline

logo-ZMP-prawy-pl

 

 Krajowy Punkt URBACT

tel. 501 927 665

info@urbact.pl

urbact.eu/urbact-polska

www.urbact.pl

Związek Miast Polskich

ul. Robocza 46A

61-517 Poznań

www.zmp.poznan.pl

 

Śląski Związek Gmin

i Powiatów

ul. Kościuszki 43/5

40-048 Katowice

www.silesia.org.pl