LETNI UNIWERSYTET URBACT W ROTTERDAMIE!

nonameLetni Uniwersytet URBACT to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest poszerzenie umiejętności i możliwości praktyków miejskich w ramach programu URBACT. Zdobyte doświadczenia pomogą zarządzać Lokalną Grupą i rozwinąć Zintegrowane Plany Działania. Będzie to również okazja do poznania wielu wiodących rodzajów polityk i praktyk miejskich na obszarzach działania projektów URBACT.

Trzecia edycja Uniwersytetu, tym razem w Rotterdamie, odbędzie się w kluczowym momencie działania sieci URBACT, gdy partnerzy miejscy tworzą swoje Lokalne Grupy i rozpoczynają proces angażowania interesariuszy, będących współtwórcami Zintegrowanych Planów Działania. Dzięki temu uczestnicy będą mogli poznać narzędzia, metody i rozwiązania strategiczne, które są potrzebne do pomyślnego rozwoju Zintegrowanych Polityk Lokalnych.

Letni Uniwersytet to intensywne trzydniowe doświadczenie. Jako takie, stanowi doskonałą okazję dla partnerów wiodących i ekspertów na wzmocnienie więzi ze swoimi partnerami sieciowymi. Wiemy z doświadczenia, że takie wydarzenia mogą całkowicie zmienić dynamikę działania sieci.

 

Ponadto, Uniwersytet Letni pozwoli oczywiście uczestnikom na dzielenie się doświadczeniami i współpracę z innymi miastami i praktykami miejskimi w całej Europie, również z tymi spoza ich własnej sieci.

 

Do zobaczenia 24 sierpnia w Rotterdamie!

 

 

 

 

Logo-URBACT-CMJN-Baseline

logo-ZMP-prawy-pl

 

 Krajowy Punkt URBACT

tel. 501 927 665

info@urbact.pl

urbact.eu/urbact-polska

www.urbact.pl

Związek Miast Polskich

ul. Robocza 46A

61-517 Poznań

www.zmp.poznan.pl

 

Śląski Związek Gmin

i Powiatów

ul. Kościuszki 43/5

40-048 Katowice

www.silesia.org.pl

: